top of page

Bilgisayardan canlı derslere nasıl katılırım?

 

Bilgisayarınızdan canlı derslere katılmak için, üye girişinizi yaptıktan sonra önce ‘hemen rezervasyon’ seçeneğinden rezervasyon yapıp, sonra ders saati geldiğinde ‘rezervasyonlarım’ seçeneğinden girmek istediğiniz derste bulunan ‘etkinliğe katılmak için tıkla’ya basarak derse girebilirsiniz.

 

Cep telefonu ve tabletten canlı derslere nasıl katılırım?

 

Cep telefonu ve tabletinizden canlı derslere katılmak için, üye girişinizi yaptıktan sonra önce ‘hemen rezervasyon’ seçeneğinden rezervasyon yapıp, sonra ders saati geldiğinde ‘rezervasyonlarım’ seçeneğinden girmek istediğiniz derste bulunan ‘derse katılmak için tıkla’ya basarak derse girebilirsiniz.

 

Ders kayıttan nasıl yaparım?

 

Dersleri kayıttan yapmak için menüden ‘stüdyo dersleri’ne girip, tekrarını yapmak istediğiniz dersi seçtikten sonra ‘kaydını izle’ye basmanız yeterlidir.

 

Dersleri kayıttan yapmak için rezervasyon yapmış olmak gerekir mi?

 

Hayır gerekmez. Tüm ders kayıtlarını rezervasyon yapmamış olsanız dahi tekrar yapabilirsiniz.

 

Dersler kayıtta ne kadar süre ile kalıyor?

 

Her ders 7 gün boyunca sistemde kalmaktadır.

 

Rezervasyon yaptığım derse katılamazsam ne olur?

 

Üyelik paketlerimiz sınırsız olduğundan rezervasyon yapıp derse katılmamış olmanızın bir önemi yoktur.

 

Mobil uygulamayı hem telefonumda hem tabletimde kullanabilir miyim?

 

Mobil uygulamamızı sadece bir cihazınızda kullanabilirsiniz. Hangi cihazınızda kullanacağınızı kendiniz seçebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzda kullanıp, aynı zamanda tabletinizden safari, chrome, firefox gibi tarayıcılar ile web sitemiz üzerinden giriş yapabileceğinizi hatırlatırız.

bottom of page